Aktualności

Dobryszyce – wojewódzka Bitwa Regionów

W Dobryszycach podczas II etapu konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów 2022” wybrano najlepsze potrawy z regionu łódzkiego. Zwycięzcą zostało Koło Gospodyń Wiejskich Zapolanki z powiatu sieradzkiego, które przygotowało kluski żelazne z żeberkami i kapustą zasmażaną. Nagrody zostały wręczone m. in przez podsekretarza stanu Krzysztofa Cieciórę.

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” w Dobryszycach

Krzysztof Ciecióra

Serdecznie zapraszamy na II etap konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”, w województwie łódzkim. W uroczystym otwarciu konkursu weźmie udział podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Ciecióra.

Stanowisko polskie w Luksemburgu

Krzysztof Ciecióra

Podczas Rady  #Agrifish  19 października w Luksemburgu wiceminister Krzysztof Ciecióra prezentował stanowisko Polski. Podczas spotkania przyjęto porozumienie polityczne w sprawie kwot połowowych na 2023 rybaków.

.Przedstawiono wspólną deklarację V4+4 w prawie  rolnictwa węglowego, a także Wiceminister poruszył temat ekologicznej paszy.

Dzień dobry Radomsko!

Krzysztof Ciecióra

W czwartek 15 września w Radomsku Krzysztof Ciecióra spotkał się z dziennikarzami i poinformował ich, że rozpoczyna cykl rozmów z mieszkańcami. Inicjatywa powstała pod hasłem “Dzień dobry Radomsko”. Warto zaznaczyć, że podobne wydarzenia odbędą się w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz Skierniewicach. Motywem przewodnim spotkań, które mają mieć swobodny i bezpośredni charakter, jest dialog na temat najważniejszych dla lokalnej społeczności spraw.

Spotkanie Stowarzyszenia OdNowa RP

Krzysztof Ciecióra

W Radomsku spotkaliśmy się, by podsumować miniony rok pracy. Był intensywny i pełen wrażeń. Stowarzyszenie OdNowa rozwija skrzydła i zyskuje nowych liderów. Ma jasno wyznaczone cele polityczne.

O planach na przyszłość, bezpieczeństwie,  energetyce i rozświetlaniu samorządów,  19 października br. w Radomsku, wspólnie z liderami ODNowa Marcinem Ociepą i Wojciechem Murdzkiem rozmawialiśmy z samorządowcami i mieszkańcami regionu.

Seniorzy z wizytą u ministra

Krzysztof Ciecióra

Słuchacze z Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiem więcej”, odwiedzili Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas spotkania z wiceministrem Krzysztofem Cieciórą rozmawiali o bieżących wydarzeniach oraz nadchodzących wyzwaniach dla Polski. Wycieczce towarzyszyło zwiedzanie Warszawy oraz wizyta w Teatrze Roma.

Chcesz porozmawiać?

Skontaktuj się